Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
08.05.2013 11:53 - Kандидати за депутати в 42 НС, агенти или служители на ДС
Автор: iliaganchev Категория: Новини   
Прочетен: 1875 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 08.05.2013 11:54


Kандидати за депутати в 42 НС, агенти или служители на ДС

От 7 305 лица 3 160 лица не подлежат на проверка по силата на чл. 26, ал. 4 от Закона (Не подлежат на проверка лицата, родени след 16 юли 1973 г). Проверени са 4 145 лица.

01. Асен Димов Методиев - ПП "ДПС"  в 16-и МИР-Пловдив

02. Ахмед Ахмедов Башев - ПП "ДПС"  в 1-и МИР-Благоевград

03. Валери Горанов Младенов - ПП "ДПС"  в 25-и МИР-София

04. Венцислав Валентинов Парпулев - ПП "ДПС"  в 16-и МИР-Пловдив

05. Дауд Мехмед Ибрям - ПП "ДПС" в 19-и МИР-Русе

06. Красимир Романов Асенов - ПП "ДПС" в 16-и МИР-Пловдив

07. Лютви Ахмед Местан - ПП "ДПС"  в 9-и МИР-Кърджали и в 29-и МИР-Хасково

08. Мехмед Юмер Юмер - ПП "ДПС" в 20-и МИР-Силистра

09. Орхан Тахир Мемиш  - ПП "ДПС" в 20-и МИР-Силистра

10. Петър Момчилов Фиданов - ПП "ДПС"  в 22-и МИР-Смолян

11. Пламен Петков Петков - ПП "ДПС" в 3-и МИР-Варна

12. Рамадан Байрам Аталай - ПП "ДПС" в 18-и МИР-Разград и в 20-и МИР-Силистра

13. Ружди Алириза Хасан - "ДПС" във 2-и МИР-Бургас

14. Урал Джевджетов Бекиров - ПП "ДПС" в 8-и МИР-Добрич

15. Янко Александров Янков - ПП "ДПС"  в 21-и МИР-Сливен

 

01. Андон Славчев Ризов - КП "Коалиция за България"  в 1-и МИР-Благоевград

02. Добромир Мартинов ЗадгорскиКП "Коалиция за България" в 23-и МИР-София

03. Евгения Иванова Иванова - КП "Коалиция за България" в 15-и МИР-Плевен

04. Емил Ценов Георгиев - КП "Коалиция за България" в 25-и МИР-София

05. Иван Маринов Борисов - КП "Коалиция за България"  в 18-и МИР-Разград

06. Минчо Мънчев Минчев - КП "Коалиция за България" в 6-и МИР-Враца

07. Огнян Стефанов Сапарев - КП "Коалиция за България" в 16-и МИР-Пловдив

08. Пламен Георгиев Ранчев - КП "Коалиция за България" в 21-и МИР-Сливен

09. Росен Малинов Малинов - КП "Коалиция за България" в 24-и МИР-София

10. Румен Василев Гечев - КП "Коалиция за България" в 23-и МИР-София

11. Таско Михайлов Ерменков - КП "Коалиция за България" в 24-и МИР-София

12. Тодор Петров Стоянов - КП "Коалиция за България" в 3-и МИР-Варна

13. Христо Цветанов Монов - КП "Коалиция за България" във 2-и МИР-Бургас

14. Щерю Тянчев Царев - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ в 17-и МИР-Пловдив-област

 

01. Владимир Пенчев Попов - ПП " Съюз на комунистите в България "  в 4-и МИР-Велико Търново

02. Емил Рангелов Донков - ПП "Съюз на комунистите в България" в 5-и МИР-Видин и в 12-и МИР-Монтана

03. Заки Анвар - 22.02.1964 г. - ОУ на МВР-Пловдив-ДС-II-I по линия на управление VI – агент Захари - ПП "Съюз на комунистите в България" в 3-и МИР-Варна

04. Йордан Петров Гюдуров - " Съюз на комунистите в България " в 24-и МИР-София и в 25-и МИР-София

05. Лазар Венков Лазаров - ПП "Съюз на комунистите в България" в 28-и МИР-Търговище и в 30-и МИР-Шумен

06. Митко Енев Танев - ПП "Съюз на комунистите в България"  в 27-и МИР-Стара Загора

07. Недялко Христов Недялков - ПП "Съюз на комунистите в България" в 4-и МИР-Велико Търново

08. Огнян Свиленов Кованджийски - ПП "Съюз на комунистите в България "  в 13-и МИР-Пазарджик и в 26-и МИР-София-област

09. Петър Василев Ламбов - ПП "Съюз на комунистите в България"  в 21-и МИР-Сливен и в 31-и МИР-Ямбол

10. Петър Петков Рашков - ПП "Съюз на комунистите в България"  в 4-и МИР-Велико Търново

 

01. Александър Борисов Благоев -  "Българска левица"  в 1-и МИР-Благоевград и в 23-и МИР-София

02. Боян Борисов Киров - ПП "Българската левица"  в 27-и МИР-Стара Загора

03. Илия Николов Данчев - ПП "Българската левица" в 16-и МИР-Пловдив

04. Красимир Димитров Данков - ПП "Българската левица"  в 15-и МИР-Плевен

05. Мария Георгиева Генова - ПП "Българската левица" в 13-и МИР-Пазарджик

06. Петко Грозев Едрев - ПП "Българската левица"  в 9-и МИР-Кърджали и в 23-и МИР-София

07. Симос Коста Зисакис - ПП "Българската левица"  в 16-и МИР-Пловдив

08. Стилиян Николов Иванов - ПП "Българската левица" в 8-и МИР-Добрич и в 16-и МИР-Пловдив

09. Стоян Василев Стоянов - "Българската левица"  във 2-и МИР-Бургас

10. Страхил Манолов Пранджев - "Българската левица"  в 17-и МИР-Пловдив-област

 

01. Красимир Боянов Ботев - ПП "ГЕРБ" в 3-и МИР-Варна

02. Любомир Димитров Христов - ПП  ""ГЕРБ"" в 30-и МИР-Шумен

03. Марин Петров Кавръков - ПП "ГЕРБ"  в 21-и МИР-Сливен

04. Румен Иванов Иванов - ПП "ГЕРБ"  в 8-и МИР-Добрич

05. Стефан Иванов Дедев - ПП "ГЕРБ" в 16-и МИР-Пловдив

06. Тодор Костадинов Губатов - ПП "ГЕРБ" в 8-и МИР-Добрич

 

Аксения Димитрова Каракалева-Тодорова - ПП "КАУЗА БЪЛГАРИЯ" в 4-и МИР-Велико Търново

Александър Томов Сурталов - Коалиция "Българска Пролет" (Българска Социалдемокрация, Партия на Зелените)  в 3-и МИР-Варна и в 8-и МИР-Добрич

Али Ахмедов Алиев - ПП "ДПС"  в 7-и МИР-Габрово

Антоанет Николаев Атанасов - ПП "ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"  в 28-и МИР-Търговище

Атанас Костов Комитов -  "Християн – Социален съюз" във 2-и МИР-Бургас

Валери Лазаров Лазаров - Коалиция "ГОРДА БЪЛГАРИЯ"  в 24-и МИР-София и в 26-и МИР-София-област

Васко Николаев Марков - ПП "ЛИДЕР"   в 26-и МИР-София-област

Велизар Пенков Енчев - ПП "Национален фронт за спасение на България"  в 19-и МИР-Русе и в 24-и МИР-София

Велин Иванов Меледжиев - ПП "РЗС" в 25-и МИР-София

Велислав Димитров Чохаджиев - "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ" в 24-и МИР-София

Веско Димов Вълчев - ПП  РЗС""  в 30-и МИР-Шумен

Витан Стефанов Митев - ПП "ХРИСТИЯН - СОЦИАЛЕН СЪЮЗ"  в 7-и МИР-Габрово

Витко Иванов Витков - "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ" в 7-и МИР-Габрово

Владимир Андреев Тодоров - ПП "ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"  в 23-и МИР-София

Владимир Тодоров Маринов - КП "ГОРДА България" в 11-и МИР-Ловеч

Георги Дражев Атанасов - ПП "Национален фронт за спасение на България"" в 29-и МИР-Хасково и в 30-и МИР-Шумен

Георги Стойнев Чалъков - ПП "ДЕМОКРАТИЧНА АЛТЕРНАТИВА ЗА НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ" в 22-и МИР-Смолян

Гичо Христов Тодоров - ПП "Християн - социален съюз""  в 30-и МИР-Шумен

Дечо Георгиев Дечев - ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА" в 5-и МИР-Видин

Деян Петров Партинов - ПП "РЗС” в 19-и МИР-Русе

Димитър Денев Димитров - ПП "Национален фронт за спасение на България" в 3-и МИР-Варна

Димитър Янев Стоянов - "Български Земеделски народен съюз" във 2-и МИР-Бургас

Диян Христов Йорданов - ПП "ЛИДЕР" в 30-и МИР-Шумен

Елена Владимирова Мицова - КП "ГОРДА България" в 3-и МИР-Варна

Елена Димитрова Башова - ПП "АТАКА" в 1-и МИР-Благоевград

Емил Стефанов Митев - ПП "Кауза България" в 6-и МИР-Враца

Жорж Ганчев Ганчев - ПП "Национал-патриотично обединение" в 3-и МИР-Варна и в 16-и МИР-Пловдив

Здравко Найденов Терзиев - КП "Център –СВОБОДА И ДОСТОЙНСТВО"  в 16-и МИР-Пловдив

Златко Йосифов Александров - ПП "РЗС" в 23-и МИР-София

Златко Колев Буров - ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА"  в 29-и МИР-Хасково

Ибрахим Исмаилов Карахасанов - "ГРАЖДАНСКА ЛИСТА -  МОДЕРНА БЪЛГАРИЯ – ПП "БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ", ПП "БУРГАС""  в 18-и МИР-Разград и в 23-и МИР-София

Ивайло Тодоров Михайлов - ПП "Национално движение Единство"  в 19-и МИР-Русе

Иван Димитров Петков - ПП "Нова алтернатива"  в 19-и МИР-Русе

Иван Иванов Търпоманов - "Демократична алтернатива за национално обединение"  във 2-и МИР-Бургас

Иван Николов Лесков - ПП "Демократична алтернатива за национално обединение" в 26-и МИР-София-област

Илиян Митов Игнатов - ПП "ВМРО - Българско национално движение" в 25-и МИР-София

Йордан Петров Величков - KП  "ГОРДА България" в 1-и МИР-Благоевград

Камен Стефанов Стефанов - "ГОРДА България"  в 23-и МИР-София

Кеворк Хазарос Хазарян – КОАЛ. "ГОРДА България" в 29-и МИР-Хасково

Кольо Петков Парамов - ПП "Либерален алианс"  в 26-и МИР-София-област и в 29-и МИР-Хасково

Красен Илчев Пейчев - ПП "Демократична алтернатива за национално обединение"" в 30-и МИР-Шумен

Красимир Дончев Каракачанов - ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"  в 15-и МИР-Плевен и в 25-и МИР-София

Красимир Стойков Богалинов - КП "ГОРДА България" в 13-и МИР-Пазарджик

Красимир Цветанов Игнатов - ПП "ЛИДЕР" в 4-и МИР-Велико Търново

Кръстьо Илиев Петков - "ГОРДА България"  във 2-и МИР-Бургас и в 16-и МИР-Пловдив

Лъчезар Борисов Борисов - ПП "ГЛАС НАРОДЕН" в 31-и МИР-Ямбол

Любомир Александров Желев - ПП "Национален фронт за спасение на България"  в 18-и МИР-Разград и в 28-и МИР-Търговище

Любомир Тодоров Терзиев - ПП "Национален фронт за спасение на България"  в 16-и МИР- Пловдив

Любомир Тодоров Терзиев - ПП "Национален фронт за спасение на България"  в 16-и МИР- Пловдив

Мариана Александрова Петкова - ПП "Кауза България" в 25-и МИР-София

Мария Георгиева Инджова - "РЗС" във 2-и МИР-Бургас

Мария Стоянова Стоянова - "Национал-демократична партия"  във 2-и МИР-Бургас и в 26-и МИР-София-обл.

Метин Мустафов Мюмюнов - "Демократи за силна България и Български демократически форум" във 2-и МИР-Бургас

Найден Каменов Рангелов - ПП "Християн-Социален съюз" в 12-и МИР-Монтана

Неджмедин Хасан Адем - "Демократи за силна България и Български демократически форум" в 30-и МИР-Шумен

Никола Андреев Андреев - ПП "Движение България на гражданите" в 12-и МИР-Монтана

Никола Иванов Колев - "ДЕМОКРАТИЧНА АЛТЕРНАТИВА ЗА НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ" в 7-и МИР-Габрово

Никола Йорданов Петков - ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ" в 21-и МИР-Сливен

Никола Костадинов Вучев - Коалиция БЪЛГАРСКА ПРОЛЕТ - 1. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" 2. ПП "ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ" в 24-и МИР-София

Николай Ангелов Минев - ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА" в 22-и МИР-Смолян

Николай Ивайлов Иванчев - ПП "РЗС" в 23-и МИР-София

Николай Минков Иванов - ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО в 26-и МИР-София-област

Николай Петков Йоцов - ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА"  в 4-и МИР-Велико Търново

Николай Стефанов Радулов - КП "Център - Свобода и достойнство" в 25-и МИР-София

Орлин Георгиев Попов - Гражданска листа "Модерна България" във 2-и МИР-Бургас

Радко Пенчев Радев - "АТАКА"  във 2-и МИР-Бургас

Радослав Тодоров Стойков - КП "КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ"  в 6-и МИР-Враца

Румен Златев Русев - ПП "ХРИСТИЯН-СОЦИАЛЕН СЪЮЗ" в 21-и МИР-Сливен и в 22-и МИР-Смолян

Румен Михайлов Лангов - ПП "Национално патриотично обединение" в 23-и МИР-София

Румен Нейчев Ралчев - КП "ГОРДА БЪЛГАРИЯ"  в 26-и МИР-София-област

Светослав Василев Марков - ПП "ЛИДЕР" в 24-и МИР-София

Сергей Георгиев Зайранов - ПП "АТАКА"  във 2-и МИР-Бургас

Станислав Тодоров Станилов - ПП "АТАКА" в 7-и МИР-Габрово и в 13-и МИР-Пазарджик

Стефан Георгиев Солаков - ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ  ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ" в 4-и МИР-Велико Търново и в 23-и МИР-София

Стефан Кирилов Стефанов - ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА" в 23-и МИР-София

Стефко Георгиев Русев - "Движение България на гражданите"  във 2-и МИР-Бургас

Стоичко Илиев Лазаров - Кандидат за народен представител в 42 НС, издигнат от ПП "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"  в 28-и МИР-Търговище

Стоян Иванов Милков - "Християн – Социален съюз" във 2-и МИР-Бургас

Стоян Стефанов Трашлиев - ПП "НОВА АЛТЕРНАТИВА" в 31-и МИР-Ямбол

Тихомир Атанасов Гаврилов - ПП "КАУЗА БЪЛГАРИЯ" в 12-и МИР-Монтана

Христо Николов Дунчев - КП "Българска пролет" в 25-и МИР-София и в 28-и МИР-Търговище

Хуляна Владимирова Ковачева - КП "ЦЕНТЪР – СВОБОДА И ДОСТОЙНСТВО" в 11-и МИР-Ловеч



Тагове:   дс-парламент,


Гласувай:
0



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: iliaganchev
Категория: Политика
Прочетен: 3865918
Постинги: 4081
Коментари: 877
Гласове: 1067
Архив
Календар
«  Юли, 2022  
ПВСЧПСН
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031