Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.08.2013 12:09 - Випускът на министър Цветлин Йовчев във Военно-морско училище – 1982-87
Автор: iliaganchev Категория: Политика   
Прочетен: 3596 Коментари: 0 Гласове:
0



Випускът на министър Цветлин Йовчев във Военно-морско училище – 1982-87

(включително имената на 14-те изключени)

1. Александър Петров Петров – от Казанлък

2. Анатоли Вълев Тодоров – Варна

3. Анатолий Димитров Атансов – с. Славейково, Варненско

4. Ангел Градев Шивачев – Бургас, изключен 1985

5. Ангел Костадинов Стойчев – Варна, БМФ

6. Ангел Тончев Кънчев – Бургас, БМФ

7. Андон Иванов Иванов – Сливен, БМФ

8. Андон Стаматов Костадинов – Мичурин (Царево), ВМС

9. Атанас Баев Атанасов – Варна, ВМС

10. Атанас Костадинов Атанасов – Варна, БМФ

11. Атанас Марков Марков – Пловдив, ВМС, ПБМФ

12. Атанас Николаев Чалканов -  Варна, ВМС, бизнесмен

13. Атанас Рафаилов Задгорски – Варна, БМФ

14. Байко Маринов Байков – Бургас, изключен 1983

15. Бисер Димитров Попов – Варна, БМФ

16. Бисер Здравков Желев – Варна, БМФ

17. Благовест Чанев Белев – Пловдив, ВМС, доцент във ВВМУ

18. Борис Милков Ковачев – Варна

19. Борислав Василев Тодоров – Русе, БМФ

20. Борислав Димитров Георгиев – Поповица, изключен 1986

21. Борислав Симеонов Атанасов – Лом, БМФ

22. Борислав Тодоров Калчев – Варна, БМФ

23. Валентин Димитров Въчев – Гълъбово, БМФ

24. Валентин Георгиев Герганов – Варна, ВМС, бизнесмен

25. Ваньо Петров Недев – Ст.Загора, ВМС, бизнесмен

26. Васил Димитров Тачев – Сливен, ВМС

27. Велизар Димитров Буюклиев – Русе, БМФ

28. Венелин Момчилов Николов – с. Суворово, Варненско, БМФ

29. Венцислав Димов Филипов – Варна, БМФ

30. Венцислав Николов Алексиев – Варна, БМФ

31. Венцислав Тодоров Иванов – Бургас, изключен

32. Веселин Борисов Люцканов – Летница, ВМС

33. Веселин Георгиев Трифонов – Варна, БМФ

34. Веселин Маринов Великов – Варна, БМФ

35. Веселин Маринов Трифонов – Русе, ВМС, БРП-Русе

36. Веселин Станчев Михов – Варна, БМФ

37. Виктор Георгиев Георгиев – Варна

38. Владимир Тошков Михаилов – Варна, ВМС, ПБМФ

39. Върбан Йорданов Върбев – Преслав, изключен 1985

40. Георги Димитров Михайлов – Варна, ВМС

41. Георги Иванов Георгиев – Толбухин, ВМС

42. Георги Илиев Николов – Варна, изключен 1983

43. Георги Йорданов Георгиев – Русе, ВМС

44. Георги Лазаров Лафазански – Варна, ВМС

45. Георги Недялков Стратиев – Бургас, ВМС

46. Георги Стефанов Георгиев – с. Килифарево, ВТ

47. Георги Тодоров Терзиев – Бургас

48. Георги Христов Панов – Варна, ВМС

49. Георги Янев Георгиев – с. Доброплодно, Варненско, БМФ

50. Господин Василев Господинов – с. Нова Камена, Толбухинско, ВМС

51. Григор Георгиев Фиданов – Варна, БМФ

52. Гриша Стефанов Ганчев – Бургас, ВМС

53. Дамян Сотиров Гилев – Варна, БМФ

54. Дарин Методиев Маринов – Варна, БМФ

55. Дарин Панайотов Димитров – Варна, БМФ

56. Деньо Колев Николов – с. Секулово, Силистренско, ВМС

57. Димитър Атанасов Радев – Бургас, БМФ

58. Димитър Василев Вълков – Варна, БМФ

59. Димитър Георгиев Георгиев – Бургас, БМФ

60. Димитър Канев Канев – Варна, ВМС, доцент доктор ВВМУ

61. Димитър Николаев Димитров – Ловеч, БМФ

62. Димитър Николаев Мицов – Мадан, ВМС

63. Димитър Стоянов Димитров – Ямбол, ВМС

64. Димо Янчев Минков – Бургас, ВМС

65. Диян Маринов Коравски – Толбухин, ВТ

66. Диян Трендафилов Стоянов – с. Рудник, Варненско, БМФ

67. Добромир Любомиров Горунски – Варна, БМФ

68. Добромир Николаев Йовчев – Варна, БМФ

69. Добромир Радев Добрев – Варна, БМФ

70. Дочко Иванов Дочев – Провадия, изключен 1986

71. Драгомир Неделчев Кочанов – Русе, навигация, изп.дир. на БРП

72. Драйчо Чавдаров Драйчев – с. Брест, Плевенско, БМФ

73. Евгени Стоилов Стоилов – София, БМФ

74. Евгений Николов Богоев – Пловдив, БМФ

75. Евгений Радославов Дечев – Варна, БМФ

76. Елин Диков Костадинов – с. Граматиково, Бургаско, БМФ

77. Емил Димитров Кайкамджозов – Каварна, БМФ

78. Емил Маринов Христов – Варна, ВМС, ПБМФ

79. Живко Ангелов Йовчев – Варна, изключен 1982

80. Живко Йорданов Тодоров – Шумен, БМФ

81. Живко Колев Желязков – Ямбол

82. Живко Славчев Стоичков – Кюстендил, изключен 1984

83. Живко Стайков Вергилов – Нови пазар, ВТ

84. Захари Петров Димитров – Варна, БМФ

85. Здравко Илиев Андонов – Варна, ВТ

86. Здравко Радулов Симеонов – Троян, БМФ

87. Златко Николов Янчев – Варна, ВМС

88. Золтан Павлов Сулай – Силистра

89. Ивайло Илиев Дучков – Варна, БМФ

90. Ивайло Павлов Йотов – Варна, БМФ

91. Иван Ангелов Бъчваров – Бургас, БМФ

92. Иван Атанасов Иванов – Варна, БМФ

93. Иван Василев Финашков – Русе, КММ, механик в БМФ – Русе

94. Иван Владимиров Николов – Пловдив, БМФ

95. Иван Димитров Коджабашев – Русе, ВТ

96. Иван Жеков Иванов – Русе, ВМС

97. Иван Станев Пенев – Разград, БМФ

98. Иван Стоянов Иванов – Генерал Тошево, механик в ПБМФ от 2003

99. Ивелин Дянков Дянков – Варна, ВМС

100. Ивелин Радев Димитров – Варна, ВМС, ОС НВК

101. Иво Михайлов Лазаров – Варна, изключен 1985

102. Илиян Димитров Копаранов – В. Търново, ВТ

103. Илиян Петров Коркинов – Варна, БМФ

104. Илко Кънчев Безлов – София, БМФ

105. Искрен Василев Божков – Варна, ВМС, дивизион ПЛ

106. Йовко Иванов Йовчев – Казанлък, БМФ

107. Йонко Стоянов Парашкевов – с. Гроздьово, Варненско

108. Калин Борисов Томов – София

109. Камен Борисов Кукуров – Пловдив, ВМС, НЩ дивизион ПЛ

110. Камен Иванов Кръчмаров – Варна

111. Кирил Борисов Пеев – Белослав, Варненско, ВМС, ПБМФ

112. Кирил Христов Пенчев – Разград, ВМС

113. Константин Атанасов Анестев – Варна, ВМС, БМБ-Варна

114. Константин Василев Иванов – Варна, БМФ

115. Константин Дойков Костадинов – Варна, БМФ

116. Костадин Георгиев Костадинов – Варна, ВМС, преподавател ВВМУ

117. Красимир Димитров Димитров – Варна, БМФ

118. Красимир Димитров Константинов – Толбухин

119. Красимир Николов Добрев – Силистра, ВМС

120. Красимир Петров Михтиев – с. Полски Сеновец, В.Търновско, изключен 1984

121. Кънчо Михалев Кънчев – Варна, ВМС, бизнесмен

122. Лъчезар Георгиев Живин – Варна, изключен 1984

123. Лъчезар Миланов Чолаков – София, БМФ

124. Марин Атанасов Маринов – с. Стефаново, Толбухинско, БМФ

125. Марио Стефанов Йорданов – Провадия, ПБМФ

126. Мариян Илиев Запрянов – Асеновград, БМФ

127. Мартин Кирилов Лалбонов – Бургас

128. Милен Кирилов Енев – Русе, БМФ

129. Милен Събчев Тодоров – Бургас, ВМС

130. Минчо Денчев Минчев – Варна, БМФ

131. Мирослав Борисов Миланов – Разград, БМФ

132. Мирослав Петров Несторов – Варна, ВМС

133. Михаил Димитров Ненков – Бургас, ВМС

134. Михаил Желязков Михайлов – Толбухин, ВМС, Гл. щаб ВМС

135. Михаил Желязков Михайлов – с. Раднево, Ст.Загорско, изключен 1983

136. Михаил Иванов Ханджиев – Русе, БМФ

137. Михаил Костов Теофанов – Варна, навигация

138. Михаил Ташев Попов – Пенулин, ГДР (син на гл. конструктор Ташо Попов)

139. Младен Атанасов Желязков – Варна, ВМС, бизнесмен

140. Момчил Илиев Йотов – Варна, ВМС

141. Недялко Петров Стефанов – Варна, БМФ

142. Ненко Илиев Ненков – Разград

143. Николай Атанасов Лузев – Варна, БМФ

144. Николай Вълев Георгиев – с. Дулово, Силистренско, БМФ

145. Николай Ганчев Колев – Дългопол, КММ, механик в ПБМФ

146. Николай Димитров Колев – Девня, БМФ

147. Николай Димов Пианков – Бургас, изключен 1983

148. Николай Илиев Татаров – Ямбол, БМФ

149. Николай Костадинов Русков – Варна, изключен 1983

150. Николай Петков Цонев – Попово, БМФ

151. Николай Станчев Колев – Варна, БМФ

152. Орлин Стоянов Ковачев – Варна, БМФ

153. Павел Ангелов Маринов – Темиртау (СССР), БМФ

154. Павлин Тодоров Георгиев – Шумен, БМФ

155. Панайот василев Золумов – Бургас, БМФ

156. Петър Апостолов Апостолов – Ловеч, ВМС

157. Петър Михов Петров – Провадия, навигация, ПБМФ

158. Петър Трифонов Трифонов – Варна, БМФ

159. Пламен Василев Джамбазов – с. Оброчище, Толбухинско

160. Пламен Димов Павлов – Толбухин, ВМС

161. Пламен Йорданов Веселинов – Русе, БМФ

162. Пламен Каменов Петров – Ботевград, БМФ

163. Пламен Ненков Колев – Пловдив, ВМС

164. Пламен Николаев Йорданов – Варна, БМФ

165. Пламен Симеонов Павлов – Разград

166. Радко Димитров Тодоров – с. Нова Черна, Силистренско, ВМС, ПБМФ

167. Радослав Христов Великов – Варна, откомандирован по болест 1984

168. Росен Андреев Мамаров – Варна, ВМС, ВМБ-Варна

169. Росен Архилаев Симеонов – Варна

170. Росен Владимиров Райков – Русе, БМФ

171. Росен Кръстинков Димитров – Плевен

172. Росен Малчев Николов – Варна, ВМС, Пристанище Варна

173. Росен Василев Кънчев – Варна, ВМС – дивизион ПЛ

174. Румен Василев Лазаров- Варна, ВМС, бизнесмен

175. Румен Иванов Йорданов – с. Татари, Плевенско, ВМС, бизнесмен

176. Румен Йорданов Атанасов – Русе, БМФ

177. Румен Николаев Лазаров – Варна, БМФ

178. Румен Николов Йотов – Толбухин, БМФ

179. Румен Петров Петров – Варна

180. Саркиз Шаварш Мовсесян – Варна, БМФ

181. Светлин Георгиев Ганчев – с. Владимирово, Толбухинско

182. Светлин Душков Николов – с. Здравец, Варненско

183. Светлозар Димитров Велков – Варна

184. Свилен Янков Янков – варна, БМФ

185. Сергей Стефанов Бончев – Варна, изключен 1984

186. Спас Стоянов Попов – Пловдив, БМФ

187. Спас Христов Борисов – Варна, ВМС – командир дивизион

188. Станимир Данев Михайлов – с. Хлебарово, Разградско, МБФ

189. Станимир Нихтенов Кунев – Шумен, ВМС, ВВМУ

190. Станимир Цветанов Бояджиев – Варна, БМФ

191. Стефан Ганчев Ганчев – с. Зафирово, Силистренско

192. Стефан Димитров Жеков – Варна, БМФ

193. Стефан Димитров Иванов – Русе, БМФ

194. Стоян Андреев Баев – Варна, ВМС

195. Стоян Димов Велинов – Айтос, ВМС

196. Стоян Дончев Стоянов – Варна, навигация, ПБМФ

197. Стоян Николаев Стоянов – Варна, ВМС

198. Стоян Петков Стоянов – Варна, БМФ

199. Тихомир Димов Митев – Бургас, ВМС

200. Тодор Костов Генчев – Бургас, БМФ

201. Тодор Кулев Кулев – Бургас, ВМС

202. Тошко Димитров Лефтеров – Тутракан, ВМС

203. Трайчо Христов Богданов – Варна, БМФ

204. Христо Андонов Начев – Толбухин, БМФ

205. Христо Петров Иванов – Варна

206. Христо Стефанов Цонков – с. Кесарево, Великотърновско

207. Христомир Василев Стилиянов – Русе, БМФ, механик

208. Цветан Иванов Андреев – Айтос, ВМС

209. Цветан Иванов Неделчев – Варна, БМФ

210. Цветлин Йовчев Йовчев – 07.05.1964, Плевен, БМФ, от 1993 – НСС

211. Юлиян Борисов Белев – Провадия, ВМС

212. Юлиян Василев Москов – Русе, БМФ

213. Яким Методиев Якимов – с. Брусарци, Михайловградско, БМФ

214. Янко Добрев Добрев – Варна, БМФ

Чуждестранни студенти от същия випуск:

14 души от Мозамбик – 8 по навигация и 6 по КММ

13 души от Йемен – 8 по навигация и 5 по КММ

Задочно обучение: 21 души

(данните са от 2006 г.)



Тагове:   ввму-варна,


Гласувай:
0
0



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: iliaganchev
Категория: Политика
Прочетен: 3315684
Постинги: 3376
Коментари: 877
Гласове: 886
Архив
Календар
«  Декември, 2020  
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031